Anvelope de iarna Bridgestone
 • Anvelope de iarna Bridgestone testat un total de 14x
 • Locatia medie a anvelopei Bridgestone in testele noastre, anvelopa de iarna este 5.571
 • Privire de ansamblu asupra cele mai bune anvelope de iarna pentru anul 2014 Vizitaţi pagina de Anvelope de iarna.
 • Bridgestone Blizzak LM-001

  Bridgestone Blizzak LM-32

  Bridgestone Blizzak LM-32S

  Bridgestone Blizzak LM-80

  Bridgestone Blizzak LM-80 Evo


  Anvelope de iarna Bridgestone

  Bridgestone Blizzak LM32

  Zimní pneumatiky Bridgestone Blizzak LM32 jsou určeny pro výkonné osobní vozy. Přestože se rozhodně nejedná o vyložený propadák, Bridgestone Blizzak LM32 mírně zaostává za konkurencí. Dobré výsledky z jízdy na suchu kazí negativně hodnocená jízda na mokrém povrchu a rozbředlém sněhu. Pneumatiky jsou vedle toho velmi hlučné a neposkytují tak optimální komfort. V testech si tato pneumatika vedla spíše podprůměrně, nejlépe se umístila v testu Autobild 2013, kde obsadila čtvrtou pozici.

  Bridgestone Blizzak LM32 S

  Tento nový model je určen pro výkonné osobní vozy. Po zkušenostech s modelem Bridgestone Blizzak LM32 se návrhářům podařilo podstatně zlepšit jízdu prakticky na všech typech povrchu. Zatímco předchozí model měl velké rezervy, co se týče jízdy na mokrém povrchu, u tohoto modelu se tento aspekt stává předností.  Zároveň byl významně snížen valivý odpor a pneumatika tak napomáhá ke snížení spotřeby paliva. Všechny jízdní vlastnosti jsou poměrně vyrovnané, avšak na podstatně vyšší úrovni než u předchozího modelu. V testu ADAC 2013 se Bridgestone Blizzak LM32 S umístil na druhém místě a ukázal tak, jak komplexní a kvalitní pneumatikou je.

  Bridgestone Blizzak LM80

  Bridgestone Blizzak LM80 je nástupcem modelu Bridgestone Blizzak LM25 a je tedy určen pro vozy SUV a vozy s pohonem 4x4. Jedná se o špičkovou pneumatiku ve svém segmentu. Na zimní gumy je Bridgestone Blizzak LM80 velice úsporná pneumatika s nízkým valivým odporem. Přitom je pneumatika velice bezpečná na mokrém, zledovatělém i zasněženém povrchu. Síť zářezů a lamel zaručuje velmi vysoký výkon na mokré a zasněžené vozovce a zároveň odvádí vodu z kontaktní plochy a snižuje riziko aquaplaningu na minimum. Oproti konkurenci tato pneumatika vyniká i co se týče minimalizování hladiny hluku. Díky zmíněným vlastnostem vyhrál Bridgestone Blizzak LM80 testy ADAC 2012 a ACE 2012, v nichž naplno ukázal své vysoké kvality.


  Nostru rating mediu: 15.429 ze 20 ()
  Rating mediu testanvelope.eu
  -->
  TOPlist